top of page

TURISTICKÁ ZÁKLADNA
KRÁSNÁ U MOHYLY č.284, POŠTA PRAŽMO

KRÁSNÁ.png

 - Turistická základna se nachází v malebném prostředí Beskyd, v okrese Frýdek-Místek.

    Jedná se o zděnou budovu. V přízemí je velká herna, jídelna, kuchyň /kamna na tuhá paliva, elektrická kamna, elektrické trouby, elektrická stolička.

Dále v přízemí se nachází zdravotní místnost, v době letních táborů se používá jako místnost zdravotníka a izolační pokoj. Během roku je to pokoj se čtyřmi válendami.

Rovněž v přízemí se nachází ještě minipokoj s dvěmi lůžky, sociální zařízení / 2 sprchy, 2 umývadla,

WC dívky, WC chlapci, WC personál/.

V poschodí jsou tři pokoje – 6 válend, 1x 12 válend, 1x 15 válendV celé budově je elektrické vytápění i elektrický ohřev vody. V době letních prázdnin stavíme 20 stanů s dřevěnou podsadou a podlážkou. K dispozici je venkovní sociální zařízení pro stany. Kolem budovy se nachází prostorný venkovní areál –nově rekonstruované hřiště s umělou trávou, betonový stůl na stolní tenis, venkovní jídelna, dřevěné podium, louka. Celý areál je oplocen.

- Turistická základna stojí u cesty mezi Raškovicemi a Frýdlantem nad Ostravicí.

Autobusová zastávka asi 150 m od budovy TZ. Blízké okolí: Raškovice, Pražmo, Frýdlant nad Ostravicí, Malenovice, Morávka, FrýdekMístek, Visalaje, Prašivá, Lysá Hora, koupání u splavu v Raškovicích.

 

Cenové relace: - nájem v budově 150,- Kč na osobu a den V ceně polštář s povlečením, obyčejná deka a deka larisa.

Je vhodné si vzít sebou vlastní spací pytel,

popřípadě povlečení na deku nebo si připlatit 50,- Kč za půjčení ložního povlečení.

O letních prázdninách: - nájem ve stanech  90,- Kč na osobu a den V ceně polštář s povlečením, obyčejná deka, larisa. Je nutné si vzít sebou vlastní spací pytel. - pronájem kuchyně s vybavením 300,- Kč na den - skutečná spotřeba elektrické energie Kontaktní osoba: Mgr.Jana Šertlerová, 596511492, 731479177

bottom of page