DDM Orlová i na facebooku !!! - https://www.facebook.com/ddmorlova

Aktuality / Info. pro členy

V PRŮBĚHU VELIKONOČNÍCH PRÁZDNIN
BUDOU PROBÍHAT TRÉNINKY Z DŮVODU
PŘÍPRAV NA TANEČNÍ SOUTĚŽ DĚTI FITNESS!!

TZN:
ČTVRTEK
15:00 - 16:30 - DĚTSKÁ KAT. A
16:30 - 18:00 - JUNIORSKÁ KAT. A

PÁTEK
15:00 - 16:30 - DĚTSKÁ KAT. B
16:30 - 17:30 - MINI KAT. (NÁHRADNÍ TRÉNINK)
17:30 - 19:00 - JUNIORSKÁ KAT. B
19:00 - 20:00 - HLAVNÍ KATEGORIE ATaneční soutěž - Děti Fitness Havířov
Zúčastní se: Děti A/ Děti B/ Junioři A/ Junioři B/ Hlavní
Termín: 19.4.2014
Místo konání: Sportovní hala TJ Slávia, Astronautů 2, Havířov
Startovné: 120,- Kč
Vstupné pro rodiče: 60,- Kč
Nutno uhradit do 18.4.2014
Doprava: Dopravu si zajistí rodiče pro své děti sami. Sejdeme se přímo na místě u Haly TJ Slávia. Pokud však nebudete mít možnost zajistit dopravu pro své dítě, prosím ihned se obraťte na trenéra, který zajistí pro Vaše dítě dopravu. Jsme domluveni s ostatními rodiči, kteří jsou ochotní přibrat autem i ostatní děti.
Rodiče mají zákaz vstupu do šaten!!!!!!!!!

SRAZ V 11:30 PŘED HALOU TJ SLÁVIA.
(ODPOVĚDNOST ZA VAŠE DÍTĚ PŘEBÍRÁ TRENÉR V OKAMŽIKU PŘEVZETÍ DÍTĚTE PŘED HALOU DO DOBY, NEŽ SI JEJ RODIČ ZPĚT VYZVEDNE PO SKONČENÍ DANÉ KATEGORIE ČI SOUTĚŽE!!!)
ZA CENNOSTI JAKO MOB. TELEFON, HODINKY, ŘETÍZKY ATD. NERUČÍME!!!

VEŠKERÉ INFORMACE SMĚŘUJTE NA TRENÉRY
DAGMAR ŠUREČKOVÁ 739 99 80 60 (DĚTI A, JUNIOŘI A, HLAVNÍ)
DANIELA KYLIÁNKOVÁ 776 235 342 (DĚTI B, JUNIOŘI B)

S SEBOU: TANEČNÍ KOSTÝM A VŠE CO K NĚMU PATŘÍ + TANEČNÍ OBUV, DOSTATEK JÍDLA A PITÍ NA CELÉ ODPOLEDNE, SOUTĚŽNÍ SKUPINY KLUBOVOU MIKINU!!! SLEČNY: SPONKY, PINETKY, LAKY, HŘEBÉN A GUMIČKY.

 


POKYNY K TANEČNÍM SOUTĚŽÍM PRO ROK 2014

- VŠICHNI ČLENOVÉ SOUTĚŽNÍCH SKUPIN BUDOU MÍT KLUBOVOU MIKINU - POKUD NĚKDO NEBUDE MÍT, NEJEDE NA TANEČNÍ SOUTĚŽ.
- KAŽDÝ ČLEN BUDE MÍT DOSTATEK ČERNÝCH OBYČEJNÝCH GUMIČEK, ČERNÝCH SPONEK (PINETEK),  LAK NA VLASY, HŘEBEN, ATD. (PLATÍ PRO DÍVKY)
- NEZAPOMENTĚ NA DOSTATEČNÉ MNOŽSTVÍ TEKUTIN A JÍDLA
- RODIČE MAJÍ NA TANEČNÍCH SOUTĚŽÍCH ZÁKAZ VSTUPU DO ŠATEN!!!
PROSÍM VŠECHNY RODIČE, ABY PŘI PŘÍJEZDU K DDM ORLOVÁ NEPARKOVALI NA AUTOBUSOVÉ ZASTÁVCE!!! DĚKUJI
- Při návratu z tanečních soutěží jsou rodiče povinni si osobně vyzvednout dítě u autobusu. Pokud se stane, že si pro dítě nemůže přijít osobně, stačí před odjezdem na danou soutěž odevzdat písemné oznámení, že dítě může jít domů s jiným rodičem (jméno a příjmení) nebo úplně samo. Také můžete na celý školní rok napsat písemné oznámení o tom, že bude Vaše dítě chodit samo domů na vaši zodpovědnost ze soutěží. Na telefonické oznámení nebude brán zřetel !! Platí to i pro členy soutěžní skupiny MLÁDEŽ mladších 18 let!!!
 

Všichni členové pojedou na soutěž našim autobusem, vlastní doprava tanečníka není vhodná, jelikož cena autobusu je rozpočítaná mezi všechny tanečníky 

Rodiče, kteří po odtančení na soutěži odvezou ze soutěže dítě vlastním autem, nemohou nárokovat vrácení poloviny nákladů na dopravu. Děkujeme za pochopení.

Na soutěže nedoporučujeme dávat dětem cennosti (MP3, vyšší částky...) - trenérky ani pořadatelé soutěže za tyto věci neručí.

Určitě není třeba zdůrazňovat, že účast na soutěžích je POVINNÁ. Omlouvá se POUZE nemoc (nikoli rodinné oslavy, výlety atp.) - všechny plánované soutěže jsou již na internetu - na uvedená data si prosím nic neplánujte. Děkujeme, že s námi táhnete za jeden provaz a nikomu nekomplikujete práci a snahu.

 

UPOZORŇUJI RODIČE, ŽE ÚČAST ČLENŮ SOUTĚŽNÍCH SKUPIN NA TANEČNÍCH SOUTĚŽÍCH JE NUTNÁ. TERMÍNY SOUTĚŽÍ JSOU ZDE NA STRÁNKÁCH JIŽ NĚKOLIK MĚSÍCŮ, PROTO VÁS PROSÍM, ABY SE ČLENOVÉ ZŮČASTŇOVALI VŠECH SOUTĚŽÍ.
POKUD SE STANE, ŽE UŽ TEĎ VÍTE, ŽE SE VÁŠE DÍTĚ NEZÚČASTNÍ NĚJAKÉ SOUTĚŽE, PROSÍM O PÍSEMNÉ OZNÁMENÍ, ABYCH MOHLA PŘEDEJÍT SITUACI, KTERÁ NASTALA DÍKY NĚKTERÝM RODIČŮM, KTEŘÍ OMLOUVAJÍ SVÉ DĚTI PÁR DNÍ PŘED SOUTĚŽÍ, KDY UŽ JE VYPOČTENA CENA AUTOBUSU PRO JEDNOHO ČLENA. DĚKUJI A DOUFÁM, ŽE CHÁPETE TUTO SITUACI, ŽE PŘI ABSENCI VÍCE DĚTÍ SE ZVEDÁ CENA DOPRAVY NA JEDNOHO ČLENA.

Prosím všechny rodiče, aby dali dětem, kterým bývá zle v autobuse kinedryl a sáčky na nevolnost. Děkuji
Všichni členové soutěžních skupin budou mít čitelně podepsané taneční boty, klubové oblečení a každou část kostýmu!


PRODEJ DVD záznamu z taneční show TK KMIT LEDEN 2014.

CENA:
80,- Kč (papírový obal)
150,- Kč ( s polepy a pevným obalem)
Objednávka do 15.4.2014. Objednávka bude platná až po zaplacení celkové částky. Objednávky jen u p. Kristen.!!!!! INFORMACE PRO VŠECHNY ČLENY !!!!!!
PŘIPOMÍNÁM VŠEM, ŽE JE ZAKÁZÁNO ZVEŘEJŇOVAT CHOREOGRAFIE SOUTĚŽNÍCH SKUPIN NA INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH ČI SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH!!!


 

 

xnxx porn